Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İkizler Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler

İkizler Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler Empty İkizler Burcu için Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler

Mesaj  ZaHiDe Paz Eyl. 06, 2009 10:27 pm

Ruh ve beden, başka hiç bir burçta birbirine bu kadar bağlı değildir. Bundan dolayı fiziksel ve ruhsal stres, baskı sizin için çok tehlikelidir. Entelektüel bir burç olduğunuz için zihinsel süreçler sizde daima hareket halindedir. Eğer bir İkizler, çok aktif değilse, mutlaka bir rahatsızlığı vardır. Önemli olan, duygu ve düşüncelerinizin çok yönlülüğü ve yoğunluğuna bir düzen ve disiplin getirmektir. Kendinizi zihinsel ve bedensel açıdan tamamen dinlendirmeyi öğrenmelisiniz. Otojen eğitim, sizin için idealdir. Doğada yürüyüşler yapmak zihninizi dinlendirir ve fiziksel gerginlikleri giderir. Hava grubundan olduğunuz için doğa ciğerlerinizi etkileyecektir. Hava kirliliği size özellikle zarar verir. Bunun için sık sık yeşilliğin bol olduğu yerlerde bulunmalı ve temiz hava depolamalısınız. Burcunuzun solunum sisteminizle olan bağı nedeniyle, en azından grip ve soğuk algınlıklarına, bunun yanında bronşit ve akciğer hastalıklarına yakalanabilirsiniz. Ayrıca astıma da yatkınsınız, dikkat edin. Hassas ve narin yapılı olduğunuz için, salgın hastalıklar sizin için oldukça tehlikelidir. Sinir sisteminiz alışılmış hassaslığınızın kilit noktasıdır. Kolayca sinirlenirsiniz. cheers

ZaHiDe
Admin

- Similar topics