Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu Sefer Kalbime Yazdim ..!!!

Bu Sefer Kalbime Yazdim ..!!! Empty Bu Sefer Kalbime Yazdim ..!!!

Mesaj  kelepceweb Paz Eyl. 06, 2009 12:27 pm

Bu Sefer Kalbime Yazdim !!!!! Bugune Kadar Hiç Düşündünmü Bilmiyorum Sensiz Ne Yaparim Bu Kalp Ne Yapar Ama Ögrendim Bak Ne Yapacağimi Her Gün Her Dakika Ölüceğimi Kışın Kar ' Da Bile Üşümeyen Bedenimin Ufacık Bir Rüzgarda Üşüceğini Kalbimde...ki Ateşin Alev Alev Yanarken Birden Küle Döneceğini O 2 Kelimenin Her Dakika Beynimin İçinde Bana Haykırıcağını Söylemek İsteyipte Söyleyemediğimi.....Her Dakika Elini Tutabilmek İçin Cırpınan Kalbimin Ne Kadar Sevdiğini Ögrendim Seni Anladim Ki Siradan Birşey Değilmiş Bu Sevgi Adami Deliye Öldürür Benide Öldürüyor Her Dakika Beni Daha C0k Y0k Ediyor Sensiz Gecen Her Dakika Sonsuzluğa Daha C0k Yakl...aşıyorum Senden Uzakta Kaldikca Özlemim Daha C0k Artıyor ... Kendimi Tanımaz Hallerde Oluyorum Kimi Zaman.....Kendim Hakim Olamaz Oldum Ama Günden Güne Güç Kaybediyorum Bunu Biliyorum İnsan Yaşam Kaynaği Olmadan Yaşayamıyor Anliyorum.... Beni Öldüren Deli Bir Kurşun Yada Kör Bi Bıcak Olmıycak Belkide Cünkü Gün Gectikce Hasretin Bitiiyor Beni ........

Yorumlarini Bekliyorum ...
kelepceweb
kelepceweb
Admin

http://kelepceweb.eniyiforum.net